ZITex

Novice

Arhiv: Povabilo v ZITex katalog: »SLO IT EXCELLENCE, interactive IT industry profile«.

Spoštovani,

ZITex pripravlja nov predstavitveni digitalni in tiskani katalog za promocijo članov združenja in slovenske IT industrije na mednarodnih trgih. Namen kataloga je na sveži in učinkoviti komunikacijski platformi potencialnim tujim poslovnim partnerjem predstaviti ponudbo in visoke zmogljivosti slovenskih IT ponudnikov, njihove dosežke ter primere implementacij rešitev. Katalog nastaja hkrati v treh različicah: spletni katalog, iPad aplikacija in tiskana različica.

ZITex digitalni katalog bo razstavljen tudi v demo centru Gospodarske zbornice Slovenije, kjer bo na ogled domačim in tujim obiskovalcem. Posebnost ZITex predstavitvenega kataloga bo v sodobnem načinu podajanja informacij. Te bodo predstavljene na pregleden in sistematiziran način, podprte s fotografijami, shemami, video vsebinami, animacijami in infografikami. Vsebine bodo uredniško obdelane, prilagojene bralcem in povezane s privlačnim dizajnom. Opisu podjetja se bo pridružila strokovna študija primera, uporabljen pa bo angleški jezik.

Spletna in iPad različica bosta še dodatno poenostavila dostop do kataloga in povečala njegov doseg. Vaša predstavitev v tiskani različici pa bo opremljena s QR kodo, ki bo bralca lahko usmerila k ogledu večpredstavnostnih vsebin ali na drugo določeno vsebino v katalogu.

Možna sta dva nivoja predstavitve posameznega podjetja. Temeljna in skrčena različica. V nadaljevanju sta podrobneje predstavljeni vsebinska in oblikovna zasnova kataloga ter prijava za vašo predstavitev v ZITex katalogu. Izid kataloga SLO IT EXCELLENCE, interactive IT industry profile je predviden pred koncem leta.

Člani združenja ZITex in druga slovenska IT podjetja s tem povabilom dobivate odlično priložnost za mednarodno predstavitev, hkrati pa vam bodo vsa gradiva na voljo tudi za neposredno lastno promocijo.

Cena posamične predstavitve podjetja katalogu je zelo ugodna, saj pri financiranju projekta sodeluje Združenje za informatiko in telekomunikacije. Vljudno vas vabim, da se odločite za predstavitev vašega podjetja v katalogu SLO IT EXCELLENCE, interactive IT industry profile. Vse v zvezi z naročilo najdete v prilogi. Po oddaji naročila vas bo kontaktiral strokovni sodelavec projekta, ki bo s pomočjo standardiziranega vprašalnika zbral potrebne informacije in pripravil besedilo za vašo predstavitev. Odločitev za ZITex digitalni katalog je ugodna in smiselna. Novi digitalni katalog bo pomagal pri odpiranju poslov na novih trgih in omogočal spletanje vezi med potencialnimi poslovnimi partnerji ter člani našega združenja.

Veselim se sodelovanja z vami.

s spoštovanjem,

Dušan Zupančič,